سفارش از طریق واتساپ ۰۹۰۴۶۵۹۶۰۳۰

به فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی 6030 خوش آمدید!

شرایط و نحوه ارسال و تحویل

نحوه ارسال و تحویل

فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی 6030 با شرایط ارسال سریع‌ و مطمئن، اطمینان و تجربه خرید لذت بخش  را برای شما فراهم می آورد.

ارسال به سراسر ایران

– در جهت بهبود خدمات و رضایتمندی مشتریان عزیز، تمام سفارشات با مبلغ بالاتر از ۲ میلیون  تومان بصورت کاملا رایگان ارسال شده و هیچ گونه هزینه ای بابت ارسال کالا دریافت نخواهد شد.

-در خریدهای کمتر از ۲ میلیون تومان مبلغ ۳۰۰۰۰ تومان به عنوان هزینه ارسال منظور خواهد شد.

 

تحویل اکسپرس

در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس در محل فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی 6030 فقط در شهر اهواز فعال می باشد.

-طرح تحویل اکسپرس در  روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح تا ساعت 21 امکان پذیر می باشد.

-لازم به ذکر است که سفارشات ثبت شده در روزهای جمعه و تعطیلات برای اهواز، طبق بازه زمان تحویل انتخابی توسط مشتری، در روزهای هفته بعد ارسال می گردند و برای سایر شهرها این موضوع طبق بازه زمانی پست پیشتاز می باشد.

توجه:پیش از ارسال کالا، پشتیبانی فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی 6030 هماهنگی‌های لازم را از طریق پیامک یا تماس تلفنی با مشتری محترم (تحویل‌گیرنده سفارش) انجام خواهد داد .

 

پست پیشتاز

-پس از بررسی سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش بین 3 تا 5 روز کاری می باشد.

-هزینه ارسال سفارش از طریق پست پیشتاز برای خریدهای بالاتر از ۲ میلیون تومان رایگان و برای خریدهای کمتر از این مبلغ ۳۰۰۰۰ تومان می باشد.

-پس از ارسال سفارش از طریق پست، با اطلاع از کد رهگیری مرسوله، می‌توانید آن را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

                                                                                                                                    سامانه رهگیری مرسولات پستی

فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی و کالای پزشکی 6030

امروزه با گسترش اینترنت، خرید و فروش کالای پزشکی و تجهیزات پزشکی شکل دیگری به خود گرفته است. انتخاب تجهیزات مصرفی و تخصصی پزشکی امری پیچیده و زمانگیر است. تهیه اقلامی نظیر نخ جراحی، حوله یکبار مصرف، ملحفه یکبار مصرف، کاغذ گراف، دستکش جراحی، سر سوزن و... بدلیل مصرف مکرر و مداوم از سوی پزشکان، مراکز درمانی و گاهاً افراد، گاهی تبدیل به یک چالش میشود؛ چرا که تقاضا برای این اقلام بالا و رو به افزایش است که ممکن است در طول این تقاضا، موجودی این محصولات در فروشگاه مورد نظر به زودی به اتمام برسد.

...

+ بیشتر بخوانید..