شرایط و نحوه ارسال و تحویل

نحوه ارسال و تحویل

فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی 6030 با شرایط ارسال سریع‌ و مطمئن، اطمینان و تجربه خرید لذت بخش  را برای شما فراهم می آورد.

ارسال به سراسر ایران

– در جهت بهبود خدمات و رضایتمندی مشتریان عزیز، تمام سفارشات با مبلغ بالاتر از 300هزار تومان بصورت کاملا رایگان ارسال شده و هیچ گونه هزینه ای بابت ارسال کالا دریافت نخواهد شد.

-در خریدهای کمتر از 300هزار تومان مبلغ 9000 تومان به عنوان هزینه ارسال منظور خواهد شد.

 

تحویل اکسپرس

در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس در محل فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی 6030 فقط در شهر اهواز فعال می باشد.

-طرح تحویل اکسپرس در  روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح تا ساعت 21 امکان پذیر می باشد و انتخاب بازه زمانی تحویل توسط مشتری محترم خواهد بود .

-لازم به ذکر است که سفارشات ثبت شده در روزهای جمعه و تعطیلات برای اهواز، طبق بازه زمان تحویل انتخابی توسط مشتری، در روزهای هفته بعد ارسال می گردند و برای سایر شهرها این موضوع طبق بازه زمانی پست پیشتاز می باشد.

توجه:پیش از ارسال کالا، پشتیبانی فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی 6030 هماهنگی‌های لازم را از طریق پیامک یا تماس تلفنی با مشتری محترم (تحویل‌گیرنده سفارش) انجام خواهد داد .

 

پست پیشتاز

-پست پیشتاز برای سفارش‌های ثبت شده در خارج از شهر اهواز و مناطق خارج از محدوده ارسال پیک اهواز می باشد.

-پس از بررسی سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش بین 24 تا 72 ساعت می باشد.

-هزینه ارسال سفارش از طریق پست پیشتاز برای خریدهای بالاتر از 300هزار تومان رایگان و برای خریدهای کمتر از این مبلغ 9000 تومان می باشد.

-پس از ارسال سفارش از طریق پست، با اطلاع از کد رهگیری مرسوله، می‌توانید آن را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

                                                                                                                                    سامانه رهگیری مرسولات پستی

بستن
مقایسه